YENi ENERJi DALGASI

 

 

 

 

Selam size yeni dünyanını çocukları!

Geldik ve işte enerjilerimizi birlestirdik, bir ve tek vucuduz şimdi. Bunu zihninizin anlayacağı şekilde söylemek zor, sevgiyi zihinle anlayamazsınız. Tanrıyı insan aklınızla tanımlayamazsınız. Sadece anda, sessiz kalarak hissedersiniz onu.

Mükemmelliğinizi hissedin, yeni enerjilerin size gelişini ve sizden dagılışını hissedin. Uyanıyorsunuz. Bütün evren uyanıyor. Uzun bir süredir dünyanınza gelmekte olan yeni enerji dalgaları artık burada sizlerde köklendi, Gaia da köklendi. Kimi zaman umutsuz, sanki eskiye geri dönmüş gibi hissetsenizde sizler geri dönüşü imkansız bir döneme girdiginizi çoktandır biliyor sunuz. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Yeniye direnmeyi seçenlerinizin direnci oranında yaşamlarındaki kargaşa artacaktır. Ve kargaşa bazen çok iyi bir hizmeti yerine getirir: sizi öylesine yorarki direnmemeyi ögrenirsiniz. Direnmediginizde herşeyin daha kolay oldugunu ögrenirsiniz.

Bir üstad direnmez, taktik yapmaz, kurnazlıkla yürütmez işlerini. Taktikler, yöntemler, kendinin iyi oldugunu göstermek için başkalarını küçümsemek ve yargılamak eski enerji kafasıdır. Üstad anda kalır ve ister. Basitçe ister ve alır. Üstad çok az enerjiyle büyük işler yapar.

Yeni dünyayı anladınız, fiziksel evreni ve şeyleri degiştirmenin yolunun kendinizi degiştirmek oldugunu kavradınız. Yeni Dünya sizdir. O sizin eşsiz yaratınız, gelişiminizin, tekamülünüzün tabi bir sonucudur.

Dinler, siyasi örgütler, kültürel, spiritüel gruplar, ya da sıradan bireyler… eskiye tutunmakta ısrar eden herkes ve herşey bir noktadan sonra şiddete yönelir. Dedikoduya, karalamaya, kabulsüzlüge, savaşa… bunun nedeni korkudur. Eskiye tutunmaya çalışıyorlar. Eski yaşam biçimlerini sürdürmeye devam etmek istiyorlar. Artık işe yaramadıgını biliyor olsalarda yeniye olan korku ve şüpheyle oldukları yerde kalmak istiyorlar. Bilmek istiyorlar olup biteni. Artık bundan sonra onlar siz ışık işçilerinin kapısını daha şiddetli çalacaklardır. Sizlere kızacaklar, bagıracaklar, belkide saldıracaklar ve kim olduklarını, ne olduklarını onlara söylemenizi isteyeceklerdir.

Dinler insan tarihinizde görevlerini çok güzel yaptılar. Kurdugunuz dinler sayesinde ruhsallıgınızı anladınız, içinizdeki tanrıyla iletişime geçtiniz. Şimdi artık sizinle tanrı arasında bir araca ihtiyaç yok. Şimdi siz kutsal anda kalarak, o anı doyasıya hissederek ibadetlerin en büyügünü yapmış oluyorsunuz. Çünkü tanrı andadır. Tanrı adına iş gördügünü iddia eden, tanrı adına, onun için savaşlar yapan devlet, örgüt, grup, din ve hertürlü mekanizma işlev dışı kalmıştır. Bir anlamda işleri bitmiştir. İnsanlık bilincinde çok derin bir şekilde halen mevcut olan korku dünyanızdaki olaylarda ifade olmakta, şifa aramaktadır. Sizlerin bulundugunuz cografyada bulunmanız daha öncede söylendigi gibi tesadüf degildir, orada işleriniz var. Oraları hizmet için seçtiniz.

Neden şifacısınız? Neden şifa konusuna bu kadar duyarlı oldugunuzu sanıyorsunuz? Kristal mesajları okuyanlar, biliyorsunuz; siz hep sifacıydınız, ögretmendiniz, liderdiniz. İnternet grubunuzun içinde bulunanlarınızın çogunun doktor, hekim, spikolog oldugunu biliyor musunuz? Siz doktorculuk oynamayı sevdiginiz için doktor olmadınız. Bunun böyle olması gerektigini siz çocuklugunuzda da biliyordunuz.

Şifacılar, ya siz ? Birine saglık konusunda yardımcı olabilmek size çok büyük bir haz veriyor degil mi? Öyledir. Sizler bu güzel ve anlamlı hizmet için buradasınız. Bu hizmeti seçtiniz ve bunu yapmak üzere bu zamanda, tamda kristalleşme sürecinde buradasınız. Bütün bunlar tesadüf mü sanıyorsunuz? Ruhun varlıgında tesadüflere yer yoktur. Siz olan Tanrı´nın ne yaşamında ne de yaratılarında hiç bir zaman hiç bir şey tesadüfen olmamıştır.

Yeni enerji dalgaları devam edecek. Ruhsallık zamanınızın hiç bir anında bu kadar önemli olmamıştı. Her ülkede, her kültürde ögretmenleriniz var. Sizler hepiniz ögretmenlersiniz. Bir çogunuzun ortak problemi Birliktir. Hiç kimseyle birleşmek zorunda degilsiniz. Siz öncelikle siz olmalısınız. Hem de egoistçe kendiniz olmayı sürdürmelisiniz. Çünkü hala dinler ve bazı faydacı gruplar (politikacılar da buna dahildir) birlik adına insanlardan faydalanmayı sürdürüyor, hemde birligin sürüleşmek olarak algılanmasını konusunda çok etkinler. Hiç kimseyi sevmek ve hiç kimseyle bir olmak zorunda degilsiniz. Bazılarınız sevmediginiz halde birine yalandan gülüyor, “nede olsa biriz” diyerek sahte melek rolleri yapıyorsunuz. Görüyoruz… Birlik sadece ve sadece kendiniz olan bütünle bir olabilmektir, eger bunu başarırsanız birligin ne oldugunu da anlamış olursunuz. Kendisiyle bir olmamış bir insan ne yapar? Birlik adına birlige karşı bir duruş sergiler. Dünyanız bunun örnekleriyle doludur. Birlik, birlik diyerek, herşeyden fayda saglamak vb davranış biçimleri hemen herkesin birlikten ne anladıgını o anda ortaya koyacaktır.

Yeni enerji dalgası sürecektir. Öykülerine tutunmaya çalışanlar, yeniye direnenlerin çılgınca saldırılarına, akla gelmedik yollara başvuruşlarına tanık olacaksınız. Tarafsız kalamazsınız. Evet, artık seçimsiz yapamazsınız. Kryon yıllar önce size bildirmişti; İki ayrı dünyanın, seçimlerinize göre ortaya ortaya çıkmakta olan iki ayrı zaman hattından bahsetmişti. Şimdi eski enerji `birlik´ söylevi altında yeniyi kuşatmaya çalışıyor. Bunu korkuları körükleyerek, birligin sürüleşme anlayışını yayarak yapıyor. Ama o kadar amtörce yapıyor ki çelişkisini kendisi dahi gizliyemiyor. Işık işçileri bu zamanda heryandan körüklenen korkunun serbest bırakılabilmesi için yeni enerjileri daha derin bir şekilde köklendirmelidir. Eski enerjilerin bir süreligine kuvvetle kontrolü ele geçirişine tanık olabilirsiniz. Bu hiçde göründüğü gibi olmayacaktır. Eski enerji çekilmekte, yeni enerji yerleşmekte oldugu için bir süreligine herşeyde bir kargaşa olacaktır. Doga olayları, savaşlar, bütün bunlar dogmakta olan yeni dünyanın sancılarıdır.

Karanlık günleriniz kesinlikle olacak. Ama biliyorsunuz ki karanlıgın en derin oldugu anlar şafagın sökmesine en yakın anlardır.

Siz sevgi ve sevinçsiniz. Her zaman da öyleydiniz.

Sizinleyiz, her an; daima.   Ve öyledir.  

 

 

 

BIRLESIK KONSEY VE KRISTAL MESAJLAR HAKKINDA

Yıl 2005… Nisan ayının ilk günleri. “Öykülerimizin sonuna geldik sevgili” başlıklı bir yazımın ardından meydana gelen bir ölüm deneyimi… ilk bağlantı böyle başladı. Zihinsel-fiziksel uyumlamalar biraz zaman aldı. Benimle bağlantıda olan kaynak kendini BİRLEŞİK KONSEY olarak tanıtıyordu. Verdiği mesajları ise KRİSTAL MESAJLAR olarak adlandırıyordu. BİRLEŞİK KONSEY`i ilk kez duyuyordum. Bir araştırma yaptığımda bu kaynağın Bilgi Kitabı`nda da geçtiği ve oldukça yüksek bir boyut olduğu bilgisine ulaştım.. Ruhsallık, spritüel konular; kısaca metafizak alana oldukça yabancı ve parapsikolo jik  olaylara pek de inanmayan biri olarak başıma gelmekte olanlar ve aldığım bilginin daha sonra çok çeşitli kaynaklarla örtüşmesi olayı benim için eşsiz bir macera idi. Bu macera halen sürmektedir..

BİRLEŞİK KONSEY mesajları oldukça açık veriyor, asla anlaşılmaz bir terim kullanmıyor; karışık cümleler kurmuyordu. Çalışma şekli olarak bir çok sprituel akımlarda görüldüğü şekliyle bir örgütlenme biçimini öngörmüyor, bunun ruhsal alanda olan bireylerin gücünü ellerinden almayı getirip  bağımlılık yaratacağının altını çiziyordu. Hiç kimse kanala, bilgi veren merkeze ya da mesajlara bağımlı hale gelmemeliydi; herkes özgün deneyiminde bu bilgileri kullanmalı, içinde doğruluğunu hissetmiyorsa kendi yoluna gitmeliydi.. Değişik boyutlardan bilgi veren kaynaklara ve bilgiye bağımlılığın aydınlanmayı geciktiren, bireyleri sürüleştiren bir faktör oldugunun  her mesajda altı çizilmektedir. Aydınlanmanın her türlü bağımlılığa son vermek olduğu bilgisini veren BİRLEŞİK KONSEY, bireysel ruhların bu bilinç düzeyine ulaştıklarında artık kanallık şeklinde yüksek kaynaklardan bilgi alınmasına da gerek kalmayacagı bilgisini vermektedir…

Birleşik Konsey´in Kristal mesajları herhangi bir şekilde ticari amaçla kullanılamaz. Mesajların yayın ve telif hakkı yanında Kristal Mesajlar®, Kristal Dunya® copyright hakkı Konseye kanallık yapan Poyraz Vurgun´a aittir. İzinsiz kullanımlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre suç teşkil eder.

 

Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: